FULLER'S HEAD OF THE RIVER FOURS 2016
FINAL CREW LISTS FOR JUNIOR 4x-
       
Position in Event Start no Crew / Composite Crew Members
1 127 LEANDER XI C. FORSYTHE
      T. BALLINGER
      T. PLACIDI
      R. CROWTHER
2 126 SHIPLAKE COLLEGE I C. ROLLET-MANUS
      H. BLOIS-BROOKE
      S. NEWMAN
      A. HOLBROUGH
3 124 WINDSOR BOYS SCH I I. WORKMAN
      T. SHEWELL
      B. ELLERY
      T. SMITH
4 129 MARLOW RC IV S. LONG
      J. WOLFIN
      B. SIMON
      J. COOPER
5 130 MAIDENHEAD RC II S. O MAHONY
      E. KEMP
      E. MARSHALL
      V. KLESHNEV
6 133 TIDEWAY SCULLERS SCH VI M. JONAS
      A. KELLY
      L. HATTELAND-DUNN
      L. JOSS
7 146 WESTMINSTER SCH I W. ALLEN
      B. BOUVIER
      N. COWLING
      W. DUBIN
8 123 NORTHWICH RC II G. CROUCHLEY
      R. COFFEY
      G. MURPHY
      K. DUDLEY
9 128 LEA RC I A. DUNCALF
      M. SOMMERVILLE  YESUFU
      B. DONALD
      A. BADCOTT
10 147 LATYMER UPPER SCH II O. MCCHESNEY
      F. TREAGER
      J. PHELPS
      N. MAYHEW
11 125 CLAIRES COURT SCH   J. JESSEMAN
      T. YATE
      H. OSBORNE
      O. COSTLEY
12 148 ABINGDON SCH  II E. FRY
      A. JORGENSEN
      J. LEWIS
      R. HARRIS
13 135 GT MARLOW SCH I O. PEACE
      J. WESTFOLD
      O. EMMETT-BIRD
      J. MCKENZIE
14 154 WALTON RC I M. HEYWOOD
      B. HARRIS
      T. PHILPOTT
      J. PICKERING
15 140 HENLEY RC III L. REID
      C. BROWN
      B. ISSA
      B. TURNELL
16 138 KINGS COLLEGE SCH I C. NOEL
      O. OLSEN 
      J. TYRRELL 
      D. OLDROYD 
17 143 GEORGE WATSONS COLL / ST ANDREW BC   R. POTTER                          
      D. FLOCKHART
      E. DICKERSON
      F. MAINLAND
18 151 RADLEY COLLEGE I W. A BRASSARD
      J. INNES-KER
      M. CRAGOE
      I. TURNER
19 144 HINKSEY SCULLING SCH I J. ELWIG
      A. CLARK
      H. BINNIAN
      S. CANNONS
20 153 TRENTHAM BC I J. WILSON
      K. DUNCAN-LEWIS
      A. MAIRS
      J. FORD
21 150 LLANDAFF RC I E. HART
      R. DAVIES
      J. DAVIES
      M. WING
22 136 NORWICH SCH I J. ENGLAND
      W. TREMELLING
      A. STONER
      J. BURKE
23 141 YARM SCH I A. MCALLISTER
      G. THOMPSON
      J. HUNTER
      T. REID
24 149 EXETER RC I R. EGGEN
      C. ALLERY
      J. TURNER
      J. DOBLE
25 139 ST PAULS SCH BC III R. GUY
      M. DEERING
      A. WALLER
      L. VON MALAISE
26 137 EMANUEL SCH I R. BAJWA
      B. MARGOLIS
      D. O RIORDAN
      J. WILSON
27 142 MAIDSTONE INVICTA I A. ROSE
      H. PEEL
      T. DIXON
      W. HUMPHRIS
28 152 RGS HIGH WYCOMBE   L. GOODIER
      D. LIM
      J. FORSTER
      B. HINVES
29 132 KINGS SCH ELY   A. MILLARD
      W. WHITE
      W. FELLOWS
      T. OLDHAM
30 134 PETERBOROUGH CITY II B. MACKENZIE
      R. KHOSLA
      H. MASTERSON
      J. COLLINS
31 145 STAINES II C. UTTLEY
      G. WATERS
      G. TENCH
      G. ROACH